loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
MikroTik S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:63,73 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
24 szt.
  • Producent: mikrotik
  • Model: 149011
  • Kod producenta: S-85DLC05D
  • Waga produktu: 0.02 kg
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 1-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu
Złączeświałwdwe:LCDługśćfali:8Obsługiwaneprduky:RB26GS,RB211LS,RMaksymalnaszybkśćprzesyłaniadanych:12Maksymalnydysansransferu:2Typinerfejsu:SFPCnnecrype:DualLCMdel:SFPmduleKmpaybilna:Gwarancja:12Prducerprducname:S-8DLCDZłącze(a):DualLCMaksymalnyzasięgdziałania:Prducerprducfamily:1.2GSFPransceiverwiha8nmDualLCcnnecrRealnaszybkśćprzesyłaniadanych:12Wagane:.2Wagabru:.2
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij