loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:212,49 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
19 szt.
  • Producent: mikrotik
  • Model: 149013
  • Kod producenta: S+85DLC03D
  • Waga produktu: 0.02 kg
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 1-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu
AumayczneMDI/MDI-X:NZłączeświałwdwe:LCDługśćfali:8Typprzewdu:Muli-mdeLiczbadłącznychprduków:1Maksymalnaszybkśćprzesyłaniadanych:1Maksymalnydysansransferu:3Typinerfejsu:SFP+Cnnecrype:LCMdel:SFP+mduleKmpaybilna:Gwarancja:12Prducerprducname:S+8DLC3DZłącze(a):LCMaksymalnyzasięgdziałania:3Realnaszybkśćprzesyłaniadanych:1Prducerprducfamily:1GSFP+ransceiverwiha8nmLCcnnecrWagane:.2Wagabru:.2
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij