loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
MikroTik S+31DLC10D SFP+, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:529,34 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
4 szt.
  • Producent: mikrotik
  • Model: 149014
  • Kod producenta: S+31DLC10D
  • Waga produktu: 0.02 kg
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 1-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu
AumayczneMDI/MDI-X:NZłączeświałwdwe:LCDługśćfali:131Typprzewdu:Single-mdeLiczbadłącznychprduków:1Maksymalnaszybkśćprzesyłaniadanych:1Maksymalnydysansransferu:1Typinerfejsu:SFP+Cnnecrype:RJ4Mdel:RJ4mduleGwarancja:12Prducerprducname:S+31DLC1DZłącze(a):DualLCMaksymalnyzasięgdziałania:1Prducerprducfamily:1GSFP+ransceiverwihaLCcnnecrRealnaszybkśćprzesyłaniadanych:1Wagane:.2Wagabru:.2Cmbined(paper):3.Grssdeph(mm):6.Grssheigh(mm):1.Grsswidh(mm):1.Packingquaniy:1.Paper/Pasebard:4.Tareweigh(kg):.Vlume(m3):.Embeededbaery:NWEEEax:YesWEEclassificain:CL19:6:217-4-1
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij