loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Sharkoon X-Rest 7.1 USB karta dźwiękowa
  •  
  • poprzedni
Cena:98,50 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: sharkoon
 • Model: x-rest 7.7
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu
 • Filmy video

Kupowanie zewnętrznej karty muzycznej do komputera czy laptopa, to już praktycznie dzisiaj standardowa rzecz. Jeśli nie chcemy się denerwować trzaskami czy przerywaniem dźwięku w filmach, grach czy nawet przy słuchaniu muzyki z sieci, to w sumie tylko zewnętrzna dźwiękówka jest jedynym stabilnym rozwiązaniem na dłuższy okres czasu. Oczywiście można zainstalować nowsze sterowniki do taniej dźwiękówki wbudowanej w płytę, ale rzadko kiedy rozwiązuje to problem z trzaskami, a nawet jeśli udaje się, to z czasem powraca inny problem. Karty muzyczne wbudowane w płyty nic prawie nie kosztują producentów, więc trudno się spodziewać nie wiadomo czego od darmowej rzeczy.

Niemiecki producent Sharkoon prezentuje rozwiązanie problemu dla wielu osób przestawiając zewnętrzną kartę muzyczną X-Rest 7.1 USB. Korzysta ona z najnowszej wersji A5 znanego chipsetu 1629 firmy 3Systems. Dla zwykłego człowieka oznacza to większą stabilność dźwięku w filmach, grach czy przy oglądaniu teledysków w jakości HD.

Sharkoon dołącza w zestawie zaawansowane oprogramowanie, które pozwala dopasować wirtualny dźwięk 7.1 do naszych potrzeb czy danej gry. Znajdziemy je na płycie CD lub też możemy je ściągnąć ze strony producenta. Jedną z fajnych opcji tam jest programowy equalizer. Co to daje? Jeśli nasze słuchawki mają na przykład za mały lub mocny bas, to możemy to zmienić, tak aby nam to wszystko pasowało. Dla wielu osób jest to bardzo przydatna rzecz, szczególnie jeśli najpierw słuchamy kilka różnych typów muzyki.

Jakby tego było mało, to cała karta muzyczna niemieckiego producenta jest zapakowana uwaga w uniwersalny stojak na słuchawki. Nie tylko daje to nam więcej miejsca na biurku, ale przede wszystkim możemy mieć teraz większy porządek. Nie trzeba już pół godziny walczyć z różnymi kablami w momencie jak chcemy sobie założyć słuchawki na głowę. W stojaku mamy łatwo dostępną gałkę do regulacji głośności, przez co nie musimy zawsze nie wiadomo gdzie grzebać jak chcemy przyciszyć lub przygłośnić dźwięki w grze. Całość waży 380g, przez co nasze słuchawki ze spokojem będą mogły wisieć na X-Rescie bez żadnego przechylania się czy przewracania.

Warto także zaznaczyć, że karta muzyczna działa z słuchawkami zarówno standardowymi jak i tym przeznaczonymi do smartfonów i tabletów (z jednym jackiem 4-pinowym). Taką opcję tylko droższe dźwiękówki mają, a i tak często jest tam wtedy potrzebny dodatkowy adapter.

Specyfikacja techniczna:

Typ: Karta muzyczna USB wbudowana w stojak na słuchawki

Chipset: SSS1629A5

Tryb Surround: Wirtualne 7.1*

Kabel podłączeniowy: USB

Regulacja głośności: ✓

Wyciszenie mikrofonu: ✓

Korektor sprzętowy: 8 Ustawień

Podświetlenie: ✓

Zasilanie: USB

Wersje Kolorystyczne: Czarny

Waga bez kabla: 380 g

Wymiary (dł. x sz. x w.): 120 x 120 x 260 mm

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7/8/10, Mac OS X**

Interfejs: 2x 3.5mm jack

Kabel z oplotem: ✓

Długość kabla: 200 cm

Właściwości oprogramowania:

Profile: 4

Equalizer: ✓

Efekty: Wyłączony, Teatr, Łazienka, Salon, Korytarz

3D-Sound: ✓

Wirtualny dźwięk 7.1: ✓

Wzmocnienie mikrofonu: ✓

Kompatybilność:

PC/Laptopy: ✓

PlayStation 4: ✓**

Opakowanie zawiera:

X-Rest 7.1

Płytę CD z oprogramowaniem i instrukcją

Pozostałe informacje:

* tylko przy oprogramowaniu pod Windows

** Mac OS X/PlayStation 4: Tylko Stereo

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij