loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Głośniki 2.0 SVEN STREAM R 90W bi-AMP z pilotem BLACK
Cena: 429,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
  • Producent: Sven
  • Kod producenta: STREAM R
  • Waga produktu: 9.1 kg
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

  • Opis produktu

Głośniki 2.0 SVEN STREAM R

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.

OPIS PRODUKTU

Producent SVEN dzięki serii STREAM zdobył niezwykłą popularność w niektórych rynkach światowych, zdobywając nawet status PRO. 
Model STREAM R posiada moc 90W, która gwarantuje niesamowite doznania muzyczne. Model ten wyposażony jest w pilot, który ułatwia kontrolę nad głośnikami i zapewnia pełną wygodę korzystania. 
Trzy wejścia umożliwiają podłączenie systemu do kilku źródeł dźwięku jednocześnie, np. do komputera PC, odtwarzacza DVD i smartphone lub tabletu.
W zestawie zastosowano technologię BI-amp, która zapewnia znaczną poprawę jakości dźwięku. Zastosowano dwa oddziele zasilacze gdzie każdy z nich odpowiada za jeden głośnik (wysokotonowy, niskotonowy). 
Konstrukcja i wygląd STREAM R jest inspirowany profesjonalnymi zestawami głośnikowymi, które są stosowane w studiach nagraniowych. Obudowa została wykonany z wyoskiej jakości MDF'u a charakteru głośnikom nadają specjalne krągłości na brzegach konstrukcji. Pod maskownicą kryje się głośnik wykonany z jedwabiu o wielkości 25mm oraz potężny 133mm woofer.
Głośniki SVEN STREAM zostały wyposażone w funkcję stand-by.

System BI-AMP zapewnia:
- efektywniejsze gospodarowanie mocą wzmacniaczy (do dwóch razy)
- słyszalną poprawę Damping Factor (współczynnik tłumienia)
- redukcję zniekształceń intermodulacyjnych
- brak interakcji między głośnikami wysokotonowym i niskotonowym (nie ma połączenia między nimi)
- dobór odpowiedniego zasilacza do parametrów głośnika (oddzielna końcówka mocy na niskotonowy i wysokotonowy głośnik), nie ma standardowego zasilacza uniwersalnego odpowiadającego za dwa głośniki

Cechy produktu:
- pilot
- trzy wejścia (2x chinch - AUX, PC; LINE IN)
- dwie końcówki mocy, oddzielny wzmacniacz dla głośnika wysokotonowego i niskotonowego - system bi-amp
- aktywna zwrotnica czwartego rzędu
- tryb stand-by

- głośnik aktywny z pasywnym łączony jest za pomocą profesjonalnego kabla o długości 3m

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 90W (2x45W)
Zakres częstotliwości: 40-27000 Hz
Średnica głośnika wysokotonowego: 25mm
Średnica głośnika niskotonowego: 133mm 
Ekranowanie magnetyczne: tak
Zasilanie: 220V, 50Hz
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: 220 x 310 x 185 mm
Waga: 9,1kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: 2szt
Kabel 2RCA - mini-JACK (3.5mm): 1szt
Kabel 2RCA - 2RCA: 1szt
Kabel audio do połączenia głośników: 1szt
Pilot: 1szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij