loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
DELL AC511 soundbar, listwa dźwiękowa
Cena: 139,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
9961 szt.
  • Producent: dell
  • Kod producenta: AC511
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

  • Opis produktu

SoundBar DELL AC511

Firma Dell pomaga krajom, społecznościom, klientom i zwykłym ludziom na całym świecie spełniać ich marzenia dzięki technologii. Klienci ufają, że zaoferujemy im rozwiązania technologiczne, dzięki którym zdziałają i osiągną więcej — w pracy, domu, szkole czy gdziekolwiek indziej.OPIS PRODUKTU

Płaska budowa
Dopóki jej usłyszysz, możesz jej nawet nie zauważyć. Listwa dźwiękowa USB Dell pozwala słyszeć dźwięk bez konieczności stosowania dużych głośników i długich kabli. Pasuje do najnowszych monitorów Dell (model E, model P i UltraSharp wprowadzone do sprzedaży po 13 czerwca 2013 r.), szybko się ją zakłada i jest prawie niezauważalna — przynajmniej dla oczu.

Głęboki dźwięk stereofoniczny
O wiele mocniejszy dźwięk niż można by sądzić po wielkości. Muzyka rozlega się czysto i wyraźnie. Gry i filmy sprawiają zupełnie nowe wrażenia. Indywidualne słuchanie poprzez gniazdo dźwiękowe, w które jest wyposażona listwa dźwiękowa USB Dell.

Zasilanie przez złącze USB
Listwa dźwiękowa USB Dell to prostota sama w sobie. Brak dodatkowego oprogramowania. Brak przewodu zasilającego. Brak baterii. Po prostu podłączasz do wolnego portu USB i rozkoszujesz się głębokim dźwiękiem stereofonicznym.

1-roczna gwarancja
Kupuj spokojnie, ponieważ listwa dźwiękowa USB firmy Dell jest objęta 1-roczną ograniczoną gwarancją na sprzęt1 i zaawansowaną usługą wymiany2.

Przegląd
Stereofoniczna listwa dźwiękowa USB Dell AC511 to płaski i elegancki moduł dźwiękowy pasujący wyglądem do wielu monitorów Dell, z wygodnym zasilaniem przez USB. Poprzez gniazdo słuchawkowe użytkownik może słyszeć dźwięk podczas słuchania muzyki, oglądania filmów lub grania w gry, nie tracąc cennego miejsca na biurku. Dodatkowo zasilanie przez port USB sprawia, że nie są potrzebne żadne baterie ani przewód zasilający. Wystarczy włożyć wtyczkę do wolnego portu USB w komputerze i głośnik jest od razu gotowy do pracy, bez instalowania żadnego oprogramowania. Gdy tylko głośniki zostaną podłączone, można się zacząć rozkoszować dźwiękiem najwyższej jakości.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany.

Specyfikacja produktu

Całkowita moc:  2,5W
Pasmo przenoszenia: od 100 Hz do 20 KHz
Wejścia:  USB / analogowe stereofoniczne 3,5 mm (bez kabla)
Wyjścia:  wyjście słuchawkowe
Pierścień linki zabezpieczającej:  tak
Regulacja głośności: enkoder przyrostowy
Wymiary (wys. x dł. x szer.):  49 x 406 x 39 mm
Waga:  454g (listwa)
Złącza: 1 x Hi-Speed USB
Źródło zasilania: magistrala US
Długość kabla:  30cm
Przedłużacz w zestawie:  1 x kabel USB 2.0 (1,3 m)

Zawartość opakowania i przesyłki

Komplet producenta: tak
Dokument zakupu: paragon / faktura

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij