loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Mysz przewodowa DELUX M811u AVAGO 9800
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 85,00 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
1 szt.
 • Producent: Delux
 • Kod producenta: M811u
 • Waga produktu: 2 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

OPIS PRODUKTU

M811 to najlepsza zaprojektowana mysz gamingowa skierowana dla graczy praworęcznych lub leworęczynch. Uniwersalna konstrukcja i odpowiednie wymiary — ta mysz została stworzona w celu zapewnienia komfortu i trwałości. Ponieważ coraz więcej graczy jest bardziej wymagająca, M811 została tak zaprojektowana by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Odpowiednio dobrana kolorystyka z 6-ma poziomami DPI 1000/1600/2400/3200/4000/8200 pozwala zaoszczędzić czas i energię potrzebne do walki z nowymi przeciwnikami. Skonfiguruj mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia dzieki wbudowanej pamięci. Każda gra, taka jak World of Warcraft czy League of Legends, wymaga unikatowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie osiem przycisków, aby grać po swojemu również na innych komputerach. Doskonale wykończona, spełnia się w rozwiązaniach do gier, co zostało potwierdzone niezależnymi testami. 

 
 

PRZEŁĄCZANIE ROZDZIELCZOŚCI PODCZAS GRY

Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możliwość przełączania wielu ustawień czułości pozwala szybko wybierać opcje na ekranie lub przeszukiwać mapę gry (do 8200 dpi) bądź zmniejszyć rozdzielczość w celu celowania z precyzją pojedynczych pikseli lub wybierania jednostek (1000 dpi) przy użyciu wygodnie umieszczonego przycisku.

SENSOR LASEROWY

M811, której podstawową zaletą jest czułość w postaci wysokiej jakości sensora laserowego, pozwala na bardzo dokładne precyzyjne śledzenie, pozycjonowanie, aby powalić twoich wrogów. Wyposażony w układ AVAGO 9800 chipset najwyższej wydajności, umożliwia maksymalne przyśpieszenie 30G, 12000FPS, 150IPS, 125Hz-250Hz-500Hz-1000Hz Report Rate. Bądź pewny, że z tą właśnie myszką twój każdy ruch jest poprawny i precyzyjny.

 
 
 
 

8 PROGRAMOWALNYCH PRZYCISKÓW STERUJĄCYCH

Możesz skonfigurować polecenia wywoływane jednym przyciskiem dla działań, które zwykle wymagają zagłębiania się w menu. Obniżaj tymczasowo rozdzielczość. Przypisz dowolne polecenie lub makro obejmujące kilka poleceń do jednego z OŚMIU programowalnych przycisków, korzystając z oprogramowania dołączonego do myszki w języku polskim.

PRECYZYJNY KSZTAŁT PASUJE DLA OBU DŁONI

Uniwersalna konstrukcja i odpowiednie wymiary sprawiają że mysz została stworzona w celu zapewnienia komfortu i trwałości dla osób praworęcznych jak i leworęczynch.

 
 
 
 

PODŚWIETLENIE KONFIGUROWANE PRZEZ UŻYTKOWNIKA

Przypisz unikatowy kolor do każdego z profili użytkownika z sześcioma odcieniami, aby szybko sprawdzać podczas gry, które ustawienia są aktywne.

WBUDOWANA PAMIĘĆ

Skonfiguruj swoją mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia. Każda gra wymaga unikatowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie osiem przycisków w prosty i intuicyjny sposób, tak aby grać po swojemu również na innych komputerach.

 
 

Specyfikacja produktu

Rodzaj myszy: przewodowa
Złącze: USB
Sensor: laserowy AVAGO 9800
Rozdzielczość: 8200 dpi
Profil: dla praworęcznych i leworęcznych
Liczba przycisków: 7
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Przewidywalna żywotność styków: 5 000 000 (OMRON)
Report rate: 125Hz-250Hz-500Hz-1000Hz
Scan rate: 12000FPS

Zawartość opakowania i przesyłki

Mysz DELUX: 1szt
Dokument sprzedaży: faktura/paragon


Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij