loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Głośniki 2.1 SVEN MS-2100 80W - USB, SD, radio FM
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:359,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: MS-2100
 • Waga produktu: 8 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.1 SVEN MS-2100

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.


.

OPIS PRODUKTU

Fińska firma SVEN przedstawia model oznaczony symbolem MS-2100. Głośniki te są w standardzie 2.1 i idealnie nadają się do oglądania filmów, gier komputerych czy odtwarzania muzyki. Posiadają dużą moc 80W, która zapewnia nasycony i mocny dźwięk. Subwoofer i para głośników satelitarnych zapewnia pełną paletę dźwiękową, bogaty bas i krystalicznie czyste wysokie częstotliwości. Zestaw posiada wbudowany odtwarzacz plików audio z pendrive lub karty SD, może działać jako niezależny zestaw, do odtwarzania muzyki z wymienionych nośników nie ma konieczności podłączania go do komputera czy włączania komputera. Dodatkową przydatną funkcją jest radio FM. Kiedy głośniki są w trybie stand-by na wyświetlaczu pojawia się aktualna godzina. Producent nie zapomniał również o osobach, które lubią zasypiać przy muzyce, zestaw posiada funkcję SLEEP (możliwość ustawienia wyłączenia za określony czas).
MS-2100 posiada dwa wejścia, które umożliwiają podłączenie dowolnego źródła dźwięku (np. komputera czy tabletu). W zestawie jest pilot, który znacząco ułatwia sterowanie systemem głośnikowym. Zarówno głośniki jak i subwoofer zbudowane są z drewna (MDF), elegancji i szyku dodaje piękne czarne wykończenie w połysku - całość prezentuje się bardzo nowocześnie. W zestawie znajdziemy dodatkowe uchwyty, które umożliwiają montaż satelit na ścianie.

 

 

Cechy produktu:
- kompatybilny z wieloma urządzeniami, dwa wejścia
- wbudowane radio i zegar
- wbudowany odtwarzacz plików audio z pendrive lub karty pamięci
- wyświetlacz (w kolorze zielonym)
- pilot

- tryb stand-by, mute oraz sleep

- wykonane z najwyższa starannością z drewna (MDF) wykończenie w czarnym połysku

 

Możliwości podłączeń:

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 80W
subwoofer: 50W
satelity: 30W (2 x 15W)
Zakres częstotliwości: subwoofer: 40-200 Hz
satelity: 200 - 20000 Hz
Średnica głośnika w subwooferze: 176mm
Średnica głośników w satelitach: - 37mm
- 80mm
Ekranowanie magnetyczne: tak
Zasilanie: 220V, 50Hz
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: subwoofer: 198 x 345 x 300 mm
satelity: 120 x 216 x 103 mm
Waga: 8kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: komplet (2+1)
Pilot: 1szt
Kable połączeniowe do głośników: 2szt
Kabel 2xRCA - miniJACK: 1szt
Antena: 1szt
Uchwyty do powieszenia: 2szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij