loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 2
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Głośniki 2.0 SVEN BF-11 36W dwudrożny wzmacniacz
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 259,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
87 szt.
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: BF-11
 • Waga produktu: 6.4 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.0 SVEN BF11

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.

OPIS PRODUKTU

Kiedy osiągniesz poziom zawodowy w swoim fachu, wtedy zaczynasz udoskonalanie swoich umiejętności we wszystkim. Zwracasz uwagę na wszelkie detale, więcej wymagasz dla uzyskania określonego rezultatu. Jeśli masz wyposażyć swoje miejsce pracy głośnikami to wybierasz te z najwyższej półki.

Multimedialne głośniki SVEN BF-11 z drewnianą obudową (MDF) to właśnie taki sprzęt. Zostały wyposażone w dwudrożny wzmacniacz wysokiej jakości oraz zasilający transformator z mocnym filtrem oraz zaawansowanym rozkładem temperatury. Dodatkowo wyposażone są w gniazdo do podłączenia subwoofera w celu stworzenia systemu 2.1. 

SVEN BF-11 zostały stworzone jako profesjonalny system dźwiękowy. Wysokie częstotliwości są nadawane przez jedwabną kopułową 25 mm HF membranę. Natomiast niskie częstotliwości – przez 4-ro calową membranę LF. Jej specjalne ukształtowanie na wzór pocisku minimalizuje szumy oraz wyrównuje charakterystykę wzmocnienia częstotliwości. Dźwięki są pełne detali, głębokie, czyste oraz nasycone. Możliwe jest uzyskanie naprawdę dużego poziomu głośności. 

Model SVEN BF-11 posiada regulacje głośności, pokrętła dla wysokich oraz niskich częstotliwości jak również dołączone są kable niezbędne do uruchomienia zestawu.

System stereo  SVEN BF-11 to idealny wybór dla koneserów wysokiej jakości nagłośnienia!

Cechy produktu:

- wbudowany dwudrożny wzmacniacz
- wbudowany transformator z ochroną przeciw napięciową oraz bardzo wydajnym rozkładem temperatury
- jedwabna kopułka głośników
- gniazdo do podłączenia subwoofera 
- ekranowanie magnetyczne
- wykonane z MDF

- inwerter fazy

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 36W (2x18W)
Zakres częstotliwości: 40-20000 Hz
Średnica głośnika wysokotonowego: 25mm
Średnica głośnika niskotonowego: 100mm 
Ekranowanie magnetyczne: tak
Separacja: ≥ 45
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: 150 x 263 x 185 mm
Waga: 6,40kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: 2szt
Kabel audio: 1szt
Kabel sygnałowy 2RCA - minijack 1szt
Adpater minijack do 2RCA : 1szt
Kabel zasilający: 2szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij