loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Głośniki 2.0 SVEN SPS-611S 38W
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 199,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
86 szt.
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: SPS-611S
 • Waga produktu: 5 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.0 SVEN SPS-611S

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.OPIS PRODUKTU

Firma SVEN prezentuje nowy model serii głośników multimedialnych SPS. SVEN SPS-611S to kompaktowe głośniki z wygodnie wbudowanym panelem kontrolnym z boku obudowy. Ten model łączy w sobie funkcjonalność, doskonałą specyfikacje oraz klasyczny design. Szafy głośników są wykonane z drewna (MDF), co pozwala na zmniejszenie różnych zakłóceń dźwięku związanych z propagowaniem fal dźwiękowych w zamkniętych przestrzeniach. Dzięki temu uzyskano czystsze oraz naturalniejsze dźwięki.

SVEN SPS-611S zostały wykonane według klasycznego kanonu dla systemów dźwiękowych (kwadratowy kształt, drewniana szafa, dwukierunkowe głośniki). Są one inkarnacją potrzeb dla filmów, gier komputerowych oraz muzyki. Kompaktowe wymiary pozwalają umieścić głośniki zaraz przy monitorze. 

Przy porównaniu z poprzednikami SVEN SPS-611S wyróżniają się oddzielną kontrolą wysokich oraz niskich częstotliwości oraz możliwością podłączenia do aktywnego subwoofera dla stworzenia systemu 2.1. Rozdzielona kontrola barwy dźwięku tak wysokich jak i niskich częstotliwości pozwala uzyskać najbardziej wyrazisty dźwięk. 

SVEN SPS-611S to niedrogi zestaw głośników, cieszący oko design oraz wygodne opcje kontroli dźwięku.

Cechy produktu:

- łatwe podłączenie do urządzeń audio
- dogodne położenie pokręteł regulacji
- oddzielna kontrola wysokich i niskich częstotliwości
- dodatkowe wyjście do podłączenia głośnika niskotonowego

 

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 36W (2x18W)
Zakres częstotliwości: 40-18000 Hz
Średnica głośnika wysokotonowego: 20mm
Średnica głośnika niskotonowego: 100mm 
Ekranowanie magnetyczne: tak
Zasilanie: 220-230V / 50 Hz
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: 143 x 250 x 175 mm
Waga: 4,86kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: 2szt
Kabel audio: 1szt
Kabel sygnałowy 2RCA - minijack 1szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij