loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Mikrofon na podstawce z włącznikiem SVEN MK-490
  •  
  • poprzedni
Cena:29,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
99 szt.
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: MK-490
 • Waga produktu: 2 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Mikrofon SVEN MK-490

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.OPIS PRODUKTU

Mikrofon to nieodzowne narzędzie w obecnych czasach. Idealnie nadaję się do komunikatorów internetowych czy innych zadań gdzie potrzebny jest twój głos. Wysoka czułość zapewnia wysokiej jakości czysty dźwięk bez zakłóceń. Urządzenie jest bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze. Elastyczny stojak, w którym jest usytuowana kapsułka umożliwia wygodną zmianę położenia mikrofonu. Masywna podstawa zapewnia dobrą stabilność a specjalny przycisk pozwala na łatwe włączenie i wyłączenie mikrofonu bez zbędnych czynności w systemie operacyjnym. Mikrofon występuje w klasycznym, czarnym kolorze.
 

Specyfikacja produktu

Czułość: -58dB -/+ 3dB
Częstotliwość przenoszenia: 20-16000Hz
Typ złącza: minijack 3-pin 3.5mm
Długość kabla: 2.5m
Waga: 146g

Zawartość opakowania i przesyłki

Mikrofon SVEN: 1szt
Dokument zakupu: paragon / faktura

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij