loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Mysz bezprzewodowa DELL WM126
    •  
    • poprzedni
Cena:64,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
9849 szt.
  • Producent: dell
  • Kod producenta: WM126
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
  • Opis produktu

Mysz DELL WM126

Firma Dell pomaga krajom, społecznościom, klientom i zwykłym ludziom na całym świecie spełniać ich marzenia dzięki technologii. Klienci ufają, że zaoferujemy im rozwiązania technologiczne, dzięki którym zdziałają i osiągną więcej — w pracy, domu, szkole czy gdziekolwiek indziej.OPIS PRODUKTU

Mysz bezprzewodowa Dell WM126 umożliwia pracę bezprzewodową ze znakomitą żywotnością baterii. Pozwala stworzyć miejsce pracy bez plątaniny kabli dzięki niezawodnemu radiowemu połączeniu bezprzewodowemu typu plug-and-play. Mysz bezprzewodowa zapewnia wysoką wydajność i stabilność połączenia bezprzewodowego przy zastosowaniu bezprzewodowego modułu radiowego podłączonego do portu USB. Funkcja plug-and-play umożliwia łatwą instalację, dzięki czemu użytkownicy mogą rozpocząć korzystanie z myszy w ciągu kilku minut, bez konieczności instalacji oprogramowania czy przeprowadzania konfiguracji. Niewielki rozmiar i bezprzewodowa praca sprawiają, że mysz bezprzewodowa Dell WM126 to znakomite rozwiązanie dla użytkowników mobilnych.

Utrzymuj porządek w miejscu pracy dzięki łączności bezprzewodowej
Pozbądź się plątaniny kabli dzięki myszy bezprzewodowej Dell WM126, która oferuje wszystkie potrzebne funkcje, ale jest pozbawiona przewodu.

Świetny wybór do domu i biura na co dzień
Niezawodne połączenie bezprzewodowe z myszą Dell WM126 ułatwia pracę w podróży. Do jednego odbiornika możesz podłączyć — w domu, w biurze lub w podróży — aż sześć zgodnych urządzeń, takich jak klawiatury i myszy.

Pracuj i baw się dłużej dzięki wydłużonemu czasowi pracy baterii
Bateria wystarczająca nawet na 1 rok daje pewność długotrwałego użytkowania myszy praktycznie w każdym miejscu.

Ergonomiczna budowa
Profilowany kształt myszy, znakomicie pasujący do każdej dłoni, zapewnia komfort pracy. Mysz jest wyposażona w trzy przyciski do klikania (lewy, prawy i środkowy) oraz kółko przewijania zapewniające łatwość użytkowania.

Mysz bezprzewodowa Dell WM126 — czarna
Połączenie typu plug and play umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie korzystania z myszy.
Obejrzyj w powiększeniu.

Szybka konfiguracja i łatwa instalacja
Mysz jest gotowa do podłączenia za pośrednictwem dołączonego odbiornika. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani sterowników. Jeśli jednak chcesz w pełni wykorzystać zalety technologii Dell Universal Pairing i podłączyć nawet 6 zgodnych urządzeń do jednego odbiornika, pobierz niezbędne oprogramowanie na stronie Dell.com/pair.

Specyfikacja produktu

Sensor: optyczny
Technologia: bezprzewodowa
Rozdzielczość: 1000dpi
Rolka przewijania: tak
Liczba przycisków: 3

Zawartość opakowania i przesyłki

Mysz DELL: 1szt
Bateria AA: 1szt
Odbiornik USB: 1szt
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij