loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
ARCTIC COOLING MX-4 WYDAJNA 20g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:69,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
453 szt.
 • Producent: arctic cooling
 • Kod producenta: MX-4
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Firma Arctic, znana wcześniej jako Arctic Cooling została założone w 2001 roku w Szwajcarii, gdzie kilku inżynierów zauważyło, że wzrost mocy obliczeniowej komputerów wiąże się ciągle ze wzrostem oddawanego przez nie ciepła. Zwykłe chłodzenia coraz gorzej dawały sobie radę z tym problemem i często chodziły jak stare odkurzaczy, przez co długie siedzenie przed komputerem stawało się wręcz nie do zniesienia. Misją firmy jest dawanie jak najlepszych produktów za jak najbardziej przystępną cenę. Dzięki temu wiele chłodzeń marki Arctic często pobija konkurencję, która jest nawet dwa razy droższa. To właśnie firma Arctic ma wiele patentów w celu wyciszenia wentylatorów, zmniejszenia wibracji w komputerze, czy zastosowaniu miedzianych rurek cieplnych przy radiatorach na procesory i karty graficzne. W swojej historii w bardzo szybkim czasie marka Arctic została polubiona w branży komputerowej właśnie ze względu na bardzo dobrą statystykę jakości i możliwości podzielonych przez cenę. Dzisiaj firma ma swoje oddziały także w USA i Honk Kongu, a ich oferta coraz bardziej dotyka innych branż, w której nadal główną misją jest dawanie wysokiej jakości rozwiązań w przystępnej cenie.

Arctic MX-4 to najnowsza pasta szwajcarskiego producenta. Dzięki nowej formule, łatwej aplikacji, bezpieczeństwu stosowania (nie przewodzi prądu) i atrakcyjnej cenie powinna się znaleźć na liście niejednego zaawansowanego overclockera. Mało tego, według niektórych testów pasta Arctic MX-4 oferuje znacznie lepszą wydajność od konkurencji.

W przeciwieństwie do innych produktów pasta ta nie straci swoich właściwości z czasem. Można ją z powodzeniem stosować przez długi czas bez konieczności zmieniania.

Opakowanie zawiera tubkę z 4 gramami pasty wystarczającymi na kilka bądź nawet kilkanaście aplikacji. 
.
.
Współczynnik przewodzenia ciepła: 8,5 W / mK
Gęstość: 2,5 g / cm 
..
..
Gwarancja: produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją
Stan produktu: Nowy
Kod producenta: MX-4
EAN: -
Wersja produktu: BOX
Producent: ARCTIC COOLING 
Strona WWW: http://www.arctic.ac/en/
Kolorystyka produktu: zgodna ze zdjęciem głównym
..
.
- pasta termoprzewodząca
- dowód zakupu (paragon/faktura)
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij