loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 1
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Wentylator DEEPCOOL UF92 + kołki, PWM CZERWONY
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 15,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
193 szt.
 • Producent: deepcool
 • Kod producenta: UF92
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Wentylator DEEPCOOL UF92

Marka Deepcool została założona w 1996 roku, w pierwszym okresie działalności skupiała się na produkcji chłodzeń do komputerów stacjonarnych oraz serwerów. Jednak wraz z rozwojem komputerów przenośnych do swojej oferty dodała podstawki chłodzące, stoliki pod laptopa i inne akcesoria. W chwili obecnej stały rozwój marki sprawił, że silną pozycję wypracowuje sobie między innymi w obudowach ATX czy zasilaczach, wyposażonych w innowacyjną technologię 0db (brak obrotów wentylatora) w przypadku niskiego obciążenia.

Deepcool zbudował swoją sieć dystrybucji w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie, w chwili obecnej Polska zaczyna dołączać do tego grona. W raz z coraz szerszą globalną ekspansją markę zaczyna zauważać coraz więcej branżowych, renomowanych czasopism czy stron internetowych, takich jak między innymi: Pure Overclock, Tom's Hardware, Guru3d, CHIP, pctechreview.com.pl, etc. Firma Deepcool gwarantuje dokładanie wszelkich starań aby utrzymać wysoki poziom swoich produktów i zadowolenie klientów - „Enjoy your cool life”. Deepcool został zakwalifikowany do ISO 9000 systemu zarządzania jakością, przeprowadzana jest ścisła kontrola jakości realizowana poprzez standardy? IQC, FAI, IPQC oraz KOC.

Deepcool skąd ta nazwa?
W 1996 roku nastąpił pewien przełom, Garri Kasparow został pokonany przez komputer IBM o nazwie DEEP BLUE. Od tego momentu było wiadomo, że komputery staną się najpotężniejszym narzędziem człowieka. W związku z tym zdarzeniem powstała nazwa DEEPCOOL, przynosząca nadzieję, że produkty będą tak wielkie jak DEEP BLUE.

EKO-DEEPCOOL
Deepcool dokłada wszelkich starań w ochronę Ziemi i klimatu, zakwalifikowany przez ISO14000 do systemu zarządzania środowiskowego przeprowadza zieloną rewolucję w zakresie ochrony środowiska, oszczędności energii i redukcji zanieczyszczeń. Wszystkie produkty są zgodne z dyrektywami RoHS i WEEE.OPIS PRODUKTU

Wentylator do obudowy marki DEEPCOOL. Wykonany został z mocnej, miękkiej plastikowej ramki i elastycznej osłony TPE, która ma za zadanie absorbować drgania. Specjalna konstrukcja łopatek wentylatora zapewnia niepowtarzalny efekt wizualny podczas pracy i gwarantuje wysoką wydajność. Dwa łożyska kulkowe gwarantują płynną pracę i długą żywotność. Wentylator jest cichy, występuje w dwóch wariantach kolorystycznych.

Specyfikacja produktu

Wymiary: 94 x 94 x 26mm
Waga: 130g
Typ łożysk: kulkowe
Napięcie: 12VDC
Zakres napięcia: 10.8 ~ 13.2VDC
Napięcie startowe: 7VDC
Rated Current: 0.08+/-10%A (MAX)
Pobór prądu: 0.96W
Prędkość obrotowa: 900±150~1800±10%RPM
Maksymalny przypływ powietrza: 34.25CFM
Głośność: 17.8~25.2dB(A)

Zawartość opakowania i przesyłki

Wentylator DEEPCOOL: 1szt
Kołki antywibracyjne: 4szt
Przejściówka zasilania: 1szt
Rozgałęźnik: 1szt
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij