loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 1
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Wentylator 120mm DEEPCOOL GS120 SLIM + kołki
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 24,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
100 szt.
 • Producent: deepcool
 • Kod producenta: GS120
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Wentylator DEEPCOOL GS120

Marka Deepcool została założona w 1996 roku, w pierwszym okresie działalności skupiała się na produkcji chłodzeń do komputerów stacjonarnych oraz serwerów. Jednak wraz z rozwojem komputerów przenośnych do swojej oferty dodała podstawki chłodzące, stoliki pod laptopa i inne akcesoria. W chwili obecnej stały rozwój marki sprawił, że silną pozycję wypracowuje sobie między innymi w obudowach ATX czy zasilaczach, wyposażonych w innowacyjną technologię 0db (brak obrotów wentylatora) w przypadku niskiego obciążenia.

Deepcool zbudował swoją sieć dystrybucji w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie, w chwili obecnej Polska zaczyna dołączać do tego grona. W raz z coraz szerszą globalną ekspansją markę zaczyna zauważać coraz więcej branżowych, renomowanych czasopism czy stron internetowych, takich jak między innymi: Pure Overclock, Tom's Hardware, Guru3d, CHIP, pctechreview.com.pl, etc. Firma Deepcool gwarantuje dokładanie wszelkich starań aby utrzymać wysoki poziom swoich produktów i zadowolenie klientów - „Enjoy your cool life”. Deepcool został zakwalifikowany do ISO 9000 systemu zarządzania jakością, przeprowadzana jest ścisła kontrola jakości realizowana poprzez standardy? IQC, FAI, IPQC oraz KOC.
 
Deepcool skąd ta nazwa?
W 1996 roku nastąpił pewien przełom, Garri Kasparow został pokonany przez komputer IBM o nazwie DEEP BLUE. Od tego momentu było wiadomo, że komputery staną się najpotężniejszym narzędziem człowieka. W związku z tym zdarzeniem powstała nazwa DEEPCOOL, przynosząca nadzieję, że produkty będą tak wielkie jak DEEP BLUE.

EKO-DEEPCOOL
Deepcool dokłada wszelkich starań w ochronę Ziemi i klimatu, zakwalifikowany przez ISO14000 do systemu zarządzania środowiskowego przeprowadza zieloną rewolucję w zakresie ochrony środowiska, oszczędności energii i redukcji zanieczyszczeń. Wszystkie produkty są zgodne z dyrektywami RoHS i WEEE.

 OPIS PRODUKTU

Wentylator o budowie SLIM czyli bardzo cienki - tylko 20mm. Nie obniża przy tym wydajności i pracuje na tym samym poziomie co wentylatory 25mm. Dzięki cienkiej konstrukcji możesz zaoszczędzić 5mm miejsca, co może mieć znaczenie przy małych obudowach. 

SZCZUPŁY

Cienka konstrukcja 20mm pozwala uzyskać więcej miejsca wewnątrz obudowy. Możesz łatwo zmieścić inne komponenty.

 
 
 
 

FUNKCJA PWM

Wentylator posiada funkcję PWM dzięki czemu reguluje automatycznie pracą wentylatora w zależności od potrzeb.

ADAPTER 7V

Jeżeli całość pracuje przy małym obciążeniu można skorzystać z adaptera 7V, dzięki obniżonemu napięci wentylator pracuje wolniej przy czym nie generuje dużego hałasu.

 
 
 
 

KOŁKI ANTYWIBRACYJNE

W zestawie znajdziemy 4 kołki kauczukowe dzięki czemu wyeliminowany jest hałas spowodowany przez drgania i metalowe wkręty.

WYTRZYMAŁY PRZEWÓD TEFLONOWY

Przewód wentylatora wykonany jest z PTFE (Poly Tetra Fluoro Ethylene), który wytrzymuje bardzo wysoką temperaturę i duże obciążenie.

 
 
 
 

KAUCZUKOWE OPASKI NA KABEL

Dzięki specjalnym gumkom kable wentylatora nie plączą się bez ładu w obudowie. Zapewnia to estetykę i poprawę wentylacji.

Specyfikacja produktu

 

Wymiary: 120X120X20mm
Waga netto: 110g
Typ łożysk: Hydro Bearing
Napięcie: 12VDC
Prędkość obrotowa wentylatora: 900±150-1800±10%RPM
Przepływ powietrza: 61.93CFM
Głośność wentylatora: 18.2~32.4dB
Podłączenie wentylatora: 4-pinowe
Pobór prądu wentylatora: 2.52W

Zawartość opakowania i przesyłki

Wentylator DEEPCOOL: 1szt
Kołki antywibracyjne: 4szt
Adapter 7V: 4szt
Adapter MOLEX: 4szt
Dokument zakupu: paragon / faktura

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij