loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Parownica,steamer SteamOne UNILYS 1900W BLACK 36GW
    •  
    • poprzedni
Cena:999,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: steamone
  • Kod producenta: UNILYS HU190GB
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
  • Opis produktu

Steamer SteamOne UNILYS HU190GB

Parownice do ubrań swoją historię zaczęły około 1950 roku gdzie wykorzystywane były między innymi do nadawania kształtu kapeluszom. Cała historia marki STEAMONE zaczęła się od braci Olivier'a i David'a Gabison, którzy byli pierwotnie byli producentami odzieży. Bracia regularnie korzystali z tego typu urządzeń do eliminowania zagnieceń ubrań podczas swoich pokazów mody. Nadszedł rok 2003 w którym to bracia Gabison wrócili do Paryża aby rozwijać markę urządzeń przeznaczonych do prasowania parowego. Wówczas rynek na te urządzenia w Europie nie istniał, jednak ich intuicja nie zawiodła i nie pozowliła porzucić innowacyjnego pomysłu. Postawili wszystko na jedną kartę rozwijając koncepcję urządzeń parowych porzucając przy tym dotychczasowe zajęcie czyli modę. I tak oto w 2006 roku powstaje marka STEAMONE - pierwsza europejska marka urządzeń parowych (steamerów) dla profesjonalistów.

 

.

Po ogromnym sukcesie na rynku profesjonalnych urządzeń w 2010 roku przyszła kolej na rynek konsumencki - efekt? Dziś marka znajduje się w 36 krajach (teraz także i w Polsce), w ponad 1500 punktach sprzedaży (we Francji 2 na 3 sklepy odzieżowe, wiele sieci handlowych - między innymi: H&M, ADIDAS, KENZO czy LACOSTE).

.

Topowe modele STEAMONE produkowane są we Francji gdzie grono inżynierów nieustannie pracuje nad zachowaniem wysokiej jakości produktu. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach - w Vendée oraz w Loire.
.
.
.


.
.OPIS PRODUKTU

Steamer czy żelazko?
Zapewne z wielu z nas stoi przed tym wyborem ale odpowiedź wydaję się być prosta. Steamer gwarantuje pełną wygodę w stosunku do pracochłonnego i męczącego prasowania za pomocą zwykłego żelazka. Do tradycyjnego żelazka musimy wyciągnąć ciężką i niewygodną deskę do prasowania, musimy pilnować temperatury żelazka szczególnie w przypadku wrażliwych materiałów, musimy nieustannie dopełniać mały zbiornik na wodę. Pomijamy fakt łatwego poparzenia się dziecka w przypadku pozostawienia żelazka bez opieki czy nawet wywołania pożaru. W przypadku parownicy rozstawiamy jedynie urządzenie w którym zintegrowany jest zbiornik na wodę oraz specjalny stelaż do zawieszenia ubrań. Zbiornik na wodę znajduje się w podstawie i podczas prasowania nie musimy go podnosić, używamy jedynie "słuchawki" z której leci para. To wszystko.. Steamer nie działa tak negatywnie na ubrania jak tradycyjne żelazko, chroni włókna i zwiększa ich żywotność, nie ma problemu nawet z delikatnymi tkaninami. 

Zalety produktu:
efektywny: delikatna para zapewnia doskonałe rezultaty bez ryzyka spalenia lub lustrowania tkanin,
ergonomiczny: teleskopowy pręt, ultra lekki uchwyt, baza na wygodnych kółkach
autonomiczny: wymienny zbiornik na wodę może być napełniany podczas użytkowania, co zapewnia nieograniczoną pracę
wielozadaniowy: multum akcesoriów zapewnia komfortową pracę 
stabilny: element grzewczy wykonany z mosiądzu lub aluminium, wykończenie ze stali nierdzewnej i system zapobiegający tworzeniu się kamienia - zapewnia to optymalną wydajność i żywotność urządzenia
wielofunkcyjny: steamer może być używany do czyszczenia np. kanap, pościeli, zasłon, itp.

Stabilna konstrukcja
Podstawy STEAMONE posiadają ultrakompaktowy kształt z dwoma (lub czterema - wersja PRO) kołami umożliwiającymi łatwe przemieszczanie się urządzenia. Koła 360° pokryte są gumą dzięki czemu nadają się do wszystkich rodzajów podłóg. 

Wytrzymały stelaż
Parownice STEAMONE wyposażone są w teleskopowy stelaż wykonany z aluminium, który możemy regulować pionowo w zakresie od 75 do 168cm (w zależności od modelu). Znacząco ułatwia to przechowywanie i komfort pracy w zależności od długości ubrań czy wysokości osoby prasującej.

Mobilny zbiornik na wodę
Zbiornik na wodę ma pojemność od 1.2 do 2.5L (w zależności od modelu). Zbiornik posiada wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie go.

Słuchawka parowa
Kształt słuchawki parownicy ma na celu zminimalizowanie kondensacji pary wodnej. Wykonana jest z nierdzewnej i odpornej na zarysowania stali nierdzewnej. Uchwyt jest ergonomiczny, lekki i wygodny w utrzymaniu nawet podczas długotrwałej pracy. Technologia nie wymaga umiejscowienia elementów grzewczych w słuchawce dzięki czemu słuchawka jest lekka i posiada jedną z większych powierzchni na rynku.

Wąż parowy
Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo wytrzymały wąż, pokryty specjalnym materiałem w celu zapewnienia potrójnej ochrony termicznej. Temperatura zewnętrzna jest dostatecznie niska dzięki czemu steamer użytkuje się bezpiecznie. Końcówka zabezpieczona sprężyną, która zabezpiecza wąż przed skręceniem.

Serce produktu
Sercem każdego steamera jest bez wątpienia element grzewczy. W zależności od modelu posiadają one moc od 1900W do 2300W. Wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów (aluminium lub mosiądz) w celu zwiększenia trwałości. Ich precyzyjny termostat zapewnia stałą i stabilną wydajność pracy.

Grawitacyjna pompa
Za dostarczanie wody do elementu grzejnego odpowiedzialny jest zewnętrzny bufor, który komunikuje się z wyjmowanym zbiornikiem oraz elementem grzewczym. System ten minimalizuje ryzyko wyczerpania się wody.

Automatyczny STOP
Urządzenia wyposażone są w automatyczny STOP, który automatycznie odcina zasilanie gdy urządzenie zostawimy włączone na dłuższy czas.

System przeciw osadzaniu się kamienia
W celu zwiększenia żywotności elementu grzejnego zaleca się regularne opróżnianie urządzenia z kamienia, można to zrobić za pomocą specjalnego korku od spodu urządzenia.


UWAGA
Mimo wszystko zaleca się używanie wody destylowanej. Uszkodzenia powstałe w wyniku osadzania się kamienia nie są objęte gwarancją. Nie zaleca się używania wody do żelazek w szczególności zapachowych (może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia lub do sytuacji w której para wodna będzie brudzić ubrania - przepalanie się składu chemicznego wody zapachowej).

Niespotykane wykończenie
Projektanci czerpią inspirację ze świata mody co gwarantuje, że urządzenie sprawią ucztę dla każdego oka. Produkty STEAMONE zdecydowanie odznaczają się wyglądem aniżeli produkty firm konkurencyjnych - eleganckie matowe lub błyszczące wykończenie w formie głębokiej czerni lub śnieżnej bieli, subtelny chrom czy ciekawe podświetlenie to zasadnicze różnice między produktami. 

Akcesoria
SteamOne oferuje całą gamę akcesoriów (w zależności od modelu).

.

.

Produkt wyprodukowany we Francji !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela porównawcza

Specyfikacja produktu

Maksymalna moc: 1900W
Pojemność zbiornika na wodę: 1.2L
Materiał podgrzewacza: aluminium
Materiał stopy: stal nierdzewna
Słuchawka parowa: ergonomic
Regulowana moc: nie
Czas podgrzewania: 60 sekund
Funkcja ECO: nie
Auto wyłączenie: tak
Ostrzeżenie o braku wody: nie
System anty-kamienny: tak
Wąż parowy: wielowarstwowy (potrójny)
Stelaż: aluminiowy, teleskopowy
Kółka do przemieszczania: 2
Długość kabla zasilającego: 2.5m
Kolor: czarny, błyszczący
Zasilanie: 220V/240V - 50Hz
Kraj produkcji: Francja
Gwarancja: 3 lata do zastosowań domowych/2 lata do zastosowań komercyjnych
[zaleca się używanie wody destylowanej. Uszkodzenia powstałe w wyniku osadzania się kamienia nie są objęte gwarancją. Nie zaleca się używania wody do żelazek w szczególności zapachowych (może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia lub do sytuacji w której para wodna będzie brudzić ubrania - przepalanie się składu chemicznego wody zapachowej).]

Zawartość opakowania i przesyłki

Steamer SteamOne: 1szt
Wieszak/wieszak na spodnie: 1szt
Hak: 1szt
Mini deska do prasowania: 1szt
Nakładka w formie szczotki: 1szt
Rękawica: 1szt
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij