loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
SteamOne PRO2400 W 3,5L 54g/min profesjonalna
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:1649,00 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: steamone
 • Kod producenta: PRO2400
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

PRO2400 to steamer skierowany do osób najbardziej wymagających lub wykorzystujących go komercyjnie. Przystosowany do wzmożonej eksploatacji wyposażony w podwójny aluminiowy podgrzewacz zapewniający maksymalną moc do intensywnego użytkowania.

Bardzo duży zbiornik na wodę o pojemności 3,5 litra zapewnia duży komfort w zakresie długości pracy parownicy na jednym zalaniu zbiornika.

Dzięki solidnej podstawce i stojakowi do zawieszenia do 10 ubrań model ten jest idealnym partnerem dla wszystkich profesjonalistów.

Steamer czy żelazko?

Zapewne z wielu z nas stoi przed tym wyborem ale odpowiedź wydaję się być prosta. Steamer gwarantuje pełną wygodę w stosunku do pracochłonnego i męczącego prasowania za pomocą zwykłego żelazka. Do tradycyjnego żelazka musimy wyciągnąć ciężką i niewygodną deskę do prasowania, musimy pilnować temperatury żelazka szczególnie w przypadku wrażliwych materiałów, musimy nieustannie dopełniać mały zbiornik na wodę. Pomijamy fakt łatwego poparzenia się dziecka w przypadku pozostawienia żelazka bez opieki czy nawet wywołania pożaru. W przypadku parownicy rozstawiamy jedynie urządzenie w którym zintegrowany jest zbiornik na wodę oraz specjalny stelaż do zawieszenia ubrań. Zbiornik na wodę znajduje się w podstawie i podczas prasowania nie musimy go podnosić, używamy jedynie "słuchawki" z której leci para. To wszystko.. Steamer nie działa tak negatywnie na ubrania jak tradycyjne żelazko, chroni włókna i zwiększa ich żywotność, nie ma problemu nawet z delikatnymi tkaninami.

Zalety produktu:

efektywny: delikatna para zapewnia doskonałe rezultaty bez ryzyka spalenia lub lustrowania tkanin,

ergonomiczny: teleskopowy pręt, ultra lekki uchwyt, baza na wygodnych kółkach

autonomiczny: wymienny zbiornik na wodę może być napełniany podczas użytkowania, co zapewnia nieograniczoną pracę

wielozadaniowy: multum akcesoriów zapewnia komfortową pracę

stabilny: element grzewczy wykonany z mosiądzu lub aluminium, wykończenie ze stali nierdzewnej i system zapobiegający tworzeniu się kamienia - zapewnia to optymalną wydajność i żywotność urządzenia

wielofunkcyjny: steamer może być używany do czyszczenia np. kanap, pościeli, zasłon, itp.

Stabilna konstrukcja

Podstawy STEAMONE posiadają ultrakompaktowy kształt z dwoma (lub czterema - wersja PRO) kołami umożliwiającymi łatwe przemieszczanie się urządzenia. Koła 360° pokryte są gumą dzięki czemu nadają się do wszystkich rodzajów podłóg.

Wytrzymały stelaż

Parownice STEAMONE wyposażone są w stelaż wykonany z aluminium.

Mobilny zbiornik na wodę

Zbiornik na wodę ma pojemność 3.5L

Słuchawka parowa

Kształt słuchawki parownicy ma na celu zminimalizowanie kondensacji pary wodnej. Wykonana jest z nierdzewnej i odpornej na zarysowania stali nierdzewnej. Uchwyt jest ergonomiczny, lekki i wygodny w utrzymaniu nawet podczas długotrwałej pracy. Technologia nie wymaga umiejscowienia elementów grzewczych w słuchawce dzięki czemu słuchawka jest lekka i posiada jedną z większych powierzchni na rynku.

Wąż parowy

Wszystkie urządzenia wyposażone są w bardzo wytrzymały wąż, pokryty specjalnym materiałem w celu zapewnienia potrójnej ochrony termicznej. Temperatura zewnętrzna jest dostatecznie niska dzięki czemu steamer użytkuje się bezpiecznie. Końcówka zabezpieczona sprężyną, która zabezpiecza wąż przed skręceniem.

Panel sterowania

Panel sterownia (w zależności od modelu) są to podświetlane przyciski lub pokrętło mocy. Każdy model posiada wskaźnik, który miga na czerwono gdy zbiornik na wodę jest pusty.

Serce produktu

Sercem każdego steamera jest bez wątpienia element grzewczy. W zależności od modelu posiadają one moc od 1900W do 2400W. Wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów (aluminium lub mosiądz) w celu zwiększenia trwałości. Ich precyzyjny termostat zapewnia stałą i stabilną wydajność pracy.

Grawitacyjna pompa

Za dostarczanie wody do elementu grzejnego odpowiedzialny jest zewnętrzny bufor, który komunikuje się z wyjmowanym zbiornikiem oraz elementem grzewczym. System ten minimalizuje ryzyko wyczerpania się wody.

Automatyczny STOP

Urządzenia wyposażone są w automatyczny STOP, który automatycznie odcina zasilanie gdy urządzenie zostawimy włączone na dłuższy czas.

System przeciw osadzaniu się kamienia

W celu zwiększenia żywotności elementu grzejnego zaleca się regularne opróżnianie urządzenia z kamienia, można to zrobić za pomocą specjalnego korku od spodu urządzenia.

UWAGA

Mimo wszystko zaleca się używanie wody destylowanej. Uszkodzenia powstałe w wyniku osadzania się kamienia nie są objęte gwarancją. Nie zaleca się używania wody do żelazek w szczególności zapachowych (może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia lub do sytuacji w której para wodna będzie brudzić ubrania - przepalanie się składu chemicznego wody zapachowej).

Niespotykane wykończenie

Projektanci czerpią inspirację ze świata mody co gwarantuje, że urządzenie sprawią ucztę dla każdego oka. Produkty STEAMONE zdecydowanie odznaczają się wyglądem aniżeli produkty firm konkurencyjnych - eleganckie matowe lub błyszczące wykończenie w formie głębokiej czerni lub śnieżnej bieli, subtelny chrom czy ciekawe podświetlenie to zasadnicze różnice między produktami.

Akcesoria

SteamOne oferuje całą gamę akcesoriów (w zależności od modelu).

Specyfikacja techniczna:

Produkt bezpieczny dla wszystkich tkanin

Gwarancja dla konsumenta - 3 lata

Gwarancja do zastosowań komercyjnych - 2 lata

Strumień pary - 54 g/min

Pojemność zbiornika na wodę - 3,5l

Czas nagrzewania - 45 sek

Rura - 3-warstwowa ochrona ciepła

Podgrzewacz - podwójne aluminium

Regulacja mocy - tak - 4 pozycje

System anty wapienny - tak

Długość przewodu - 5 m

4 kółka

O firmie SteamOne

Parownice do ubrań swoją historię zaczęły około 1950 roku gdzie wykorzystywane były między innymi do nadawania kształtu kapeluszom. Cała historia marki STEAMONE zaczęła się od braci Olivier'a i David'a Gabison, którzy byli pierwotnie byli producentami odzieży. Bracia regularnie korzystali z tego typu urządzeń do eliminowania zagnieceń ubrań podczas swoich pokazów mody. Nadszedł rok 2003 w którym to bracia Gabison wrócili do Paryża aby rozwijać markę urządzeń przeznaczonych do prasowania parowego. Wówczas rynek na te urządzenia w Europie nie istniał, jednak ich intuicja nie zawiodła i nie pozowliła porzucić innowacyjnego pomysłu. Postawili wszystko na jedną kartę rozwijając koncepcję urządzeń parowych porzucając przy tym dotychczasowe zajęcie czyli modę. I tak oto w 2006 roku powstaje marka STEAMONE - pierwsza europejska marka urządzeń parowych (steamerów) dla profesjonalistów.

Po ogromnym sukcesie na rynku profesjonalnych urządzeń w 2010 roku przyszła kolej na rynek konsumencki - efekt? Dziś marka znajduje się w 36 krajach (teraz także i w Polsce), w ponad 1500 punktach sprzedaży (we Francji 2 na 3 sklepy odzieżowe, wiele sieci handlowych - między innymi: H&M, ADIDAS, KENZO czy LACOSTE).

Topowe modele STEAMONE produkowane są we Francji gdzie grono inżynierów nieustannie pracuje nad zachowaniem wysokiej jakości produktu. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach - w Vendée oraz w Loire.

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij