loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
SteamOne S-NOMAD 1600W parownica, steamer
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:349,00 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: steamone
 • Model: S-NOMAD
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Steamer czy żelazko?

Zapewne z wielu z nas stoi przed tym wyborem ale odpowiedź wydaję się być prosta. Steamer gwarantuje pełną wygodę w stosunku do pracochłonnego i męczącego prasowania za pomocą zwykłego żelazka. Do tradycyjnego żelazka musimy wyciągnąć ciężką i niewygodną deskę do prasowania, musimy pilnować temperatury żelazka szczególnie w przypadku wrażliwych materiałów. Pomijamy fakt łatwego poparzenia się dziecka w przypadku pozostawienia żelazka bez opieki czy nawet wywołania pożaru. Steamer jest dużo wygodniejszy od tradycyjnego żelazka. Steamer nie działa tak negatywnie na ubrania jak żelazko, chroni włókna i zwiększa ich żywotność, nie ma problemu nawet z delikatnymi tkaninami.

Urządzenie posiada włącznik, kontrolkę gotowości do pracy i przycisk odpowiadający za pracę urządzenia. Urządzenie wytwarza parę tylko wtedy gdy tego chcemy, w przeciwieństwie do niektórych urządzeń, które wytwarzają parę ciągle a koniec pracy jest równoczesne z odłączeniem urządzenia od gniazdka. S-TRAVEL jest gotowy do pracy w około 30 sekund.

Niespotykane wykończenie

Projektanci czerpią inspirację ze świata mody co gwarantuje, że urządzenie sprawią ucztę dla każdego oka. Produkty STEAMONE zdecydowanie odznaczają się wyglądem aniżeli produkty firm konkurencyjnych - eleganckie matowe i błyszczące wykończenie w formie głębokiej czerni, subtelny chrom to zasadnicze różnice między produktami.

Zalety produktu:

efektywny: delikatna para zapewnia doskonałe rezultaty bez ryzyka spalenia lub lustrowania tkanin,

ergonomiczny: wygodny uchwyt

autonomiczny: zbiornik na wodę może być napełniany podczas użytkowania, co zapewnia nieograniczoną pracę

stabilny: element grzewczy wykonany z aluminium, wykończenie ze stali nierdzewnej - zapewnia to optymalną wydajność i żywotność urządzenia

Specyfikacja produktu:

Maksymalna moc: 1600W

Pojemność zbiornika na wodę: 140ml

Materiał podgrzewacza: aluminium

Materiał stopy: stal nierdzewna

Wyrzut pary: 25g/min

Czas podgrzewania: 45 sekund

Kontrola wyrzutu pary: tak

Wskaźnik gotowości do pracy: tak

Długość kabla: 3m

Auto wyłączenie: tak

Gwarancja: 2 lata

[zaleca się używanie wody destylowanej. Uszkodzenia powstałe w wyniku osadzania się kamienia nie są objęte gwarancją. Nie zaleca się używania wody do żelazek w szczególności zapachowych (może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia lub do sytuacji w której para wodna będzie brudzić ubrania - przepalanie się składu chemicznego wody zapachowej).]

O firmie SteamOne

Parownice do ubrań swoją historię zaczęły około 1950 roku gdzie wykorzystywane były między innymi do nadawania kształtu kapeluszom. Cała historia marki STEAMONE zaczęła się od braci Olivier'a i David'a Gabison, którzy byli pierwotnie byli producentami odzieży. Bracia regularnie korzystali z tego typu urządzeń do eliminowania zagnieceń ubrań podczas swoich pokazów mody. Nadszedł rok 2003 w którym to bracia Gabison wrócili do Paryża aby rozwijać markę urządzeń przeznaczonych do prasowania parowego. Wówczas rynek na te urządzenia w Europie nie istniał, jednak ich intuicja nie zawiodła i nie pozowliła porzucić innowacyjnego pomysłu. Postawili wszystko na jedną kartę rozwijając koncepcję urządzeń parowych porzucając przy tym dotychczasowe zajęcie czyli modę. I tak oto w 2006 roku powstaje marka STEAMONE - pierwsza europejska marka urządzeń parowych (steamerów) dla profesjonalistów.

Po ogromnym sukcesie na rynku profesjonalnych urządzeń w 2010 roku przyszła kolej na rynek konsumencki - efekt? Dziś marka znajduje się w 36 krajach (teraz także i w Polsce), w ponad 1500 punktach sprzedaży (we Francji 2 na 3 sklepy odzieżowe, wiele sieci handlowych - między innymi: H&M, ADIDAS, KENZO czy LACOSTE).

Topowe modele STEAMONE produkowane są we Francji gdzie grono inżynierów nieustannie pracuje nad zachowaniem wysokiej jakości produktu. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach - w Vendée oraz w Loire.


Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij