loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Karta dźwiękowa, kontroler A4TECH BLOODY G480
Cena: 99,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
790 szt.
  • Producent: A4TECH
  • Kod producenta: BLOODY G480
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

  • Opis produktu

Karta dźwiękowa A4TECH BLOODY G480

A4TECH to firma, która powstała w 1987 roku i zajmuje się produkcją wysokiej jakości peryferii komputerowych (myszki, klawiatury, kamery internetowe, głośniki, itp.). Dzięki długiej obecności na rynku powstało wiele licznych innowacyjnych produktów takie jak np. seria BLOODY wyposażona w niespotykane nigdzie indziej opcji MultiCore czy UltraCore.

 

OPIS PRODUKTU

G480 to bardzo użyteczny kontroler dźwięku wyprodukowany przez znaną firmę A4TECH. Dzięki niemu podłączymy słuchawki oraz mikrofon jack 3.5mm do komputera za pomocą złącza USB. Pozwoli nam to do zastosowania najpotrzebniejszych funkcji w wygodny i łatwy sposób. Urządzenie daje nam możliwość przełączania pomiędzy 3 trybami odtwarzanego dźwięku, tj. tryb GAMING (zapewnia niewiarygodne odwzorowanie dźwięku 360'), tryb przestrzenny 7.1 oraz standardowy tryb 2.0 do słuchania muzyki. Ponadto zapewnia możliwość płynnej regulacji głośności oraz o decydowaniu o uruchomieniu mikrofonu, lub jego wyłączeniu. Kontroler wyróżnia się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii, atrakcyjnym, pożądanym designem i wysoką jakością wykonania.


Urządzenie obsługiwane jest za pomocą autorskiego oprogramowania.


Uwaga!
Urządzenie podłączone do tylnego złącza USB (do płyty głównej) komputera stacjonarnego może powodować zakłócenia i szumy wytwarzane przez zestaw komputerowy i zbierany przez port USB. W niektórych przypadkach podobny efekt może wystąpić ze złącz z przedniego panelu. Nie wynika to z wady produktu a charakterystyki kart muzycznych USB (zależne jest to od obudowy i komponentów PC).

Specyfikacja produktu

Producent: A4TECH
Komunikacja: przewodowa
Interfejs: USB
Regulacja głośności: tak
Kolor: czarno-czerwony
Kabel w oplocie: tak
Pasmo przenoszenia: audio: 20-20 000Hz
mikrofon: 50-16 000Hz

Zawartość opakowania i przesyłki

Karta dźwiękowa BLOODY: 1szt
4-pin audio adapter: 1szt
Dokument zakupu: paragon / faktura

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij