loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
    •  
    • poprzedni
Cena:189,75 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
5 szt.
  • Producent: D-LINK
  • Model: 002723
  • Kod producenta: DMC-300SC
  • Waga produktu: 0.02 kg
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 1-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu
Diody LED : LAN Waga produktu : 300 Certyfikaty : FCC Class B, VCCI Cl Wymiary produktu (SxGxW) : 89 x 119 x 25 Typ przewodu : UTP Cat. 3, 4, 5; 62 Zakres temperatur (eksploatacja) : 0 - 40 Zasilanie : 7.5V, 1.5A Pobór mocy : 7.2 Technologia okablowania : 10Base-T, 100BASE-T, Zakres wilgotności względnej : 10 - 90 Standardowe rozwiązania komunikacyjne : RJ-45, SC Zakres temperatur (przechowywanie) : -25 - 70 Pełny dupleks : Yes Szerokość produktu : 120 x 88 x 25 mm. Oświetlenie : 100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair) Wysokość urządzenia : 120 x 88 x 25 mm. Zasilanie : 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum) Głębokość urządzenia : 120 x 88 x 25 mm. Typ produktu : Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC) Inne funkcje : More details in Russian Typ interfejsu : Optical port for MT-RJ or SC-connector Typ zasilacza : 7.5V 1.5A External AC-power adapter Power consumption 7.2 watts (maximum) Gwarancja : 24 Producer product name : DMC-300SC Waga netto : 0.44 Waga brutto : 0.74
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij