loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Conver
    • następny
    •  
Cena:127,19 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
3 szt.
  • Producent: D-LINK
  • Model: 099203
  • Kod producenta: DMC-F20SC-BXU
  • Waga produktu: 0.36 kg
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 1-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu
Gwarancja : 24 Typ produktu : Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module Producer product name : DMC-F20SC-BXU Waga netto : 0.28 Waga brutto : 0.36

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij