loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Głośniki 2.1 SVEN MS-1820 40W USB, FM, SD
  •  
  • poprzedni
Cena:199,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
35 szt.
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: MS-1820
 • Waga produktu: 4 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 15 dni

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.1 SVEN MS-1820

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.
OPIS PRODUKTU

Fińska firma SVEN prezentuje model MS-1820, który jest następcą legendarnych zestawów SPS-820 oraz SPS-821. Idealnie nadają się do oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania. Model ten łączy najlepsze pomysły inżynieryjne marki SVEN, które przeszły próbę czasu i zyskały uznanie wielu ekspertów w dziedzinie dźwięku. Model posiada gniazdo dla kart SD i gniazdo USB dla pendrive'a oraz alfanumeryczny wyświetlacz. Dopełnieniem zestawu jest wbudowane radio FM z pamięcią do 40 stacji - te głośniki SVEN mają wszystko, czego potrzeba. MS-1820 może działać niezależnie od tego czy jest podłączone do komputera czy nie. Zarówno głośniki jak i subwoofer zbudowane są z drewna (MDF), elegancji i szyku dodaje piękne czarne wykończenie w połysku - całość prezentuje się bardzo nowocześnie.

Cechy produktu:

- kompatybilny z wieloma urządzeniami, dwa wejścia
- wbudowane radio
- wbudowany odtwarzacz plików audio z pendrive lub karty pamięci
- wyświetlacz
- pilot
- wykonane z najwyższa starannością z drewna (MDF)

 

Możliwości podłączeń:

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 40W
subwoofer: 18W
satelity: 22W (2 x 11W)
Zakres częstotliwości: subwoofer: 40-150 Hz
satelity: 150 - 20000 Hz
Średnica głośnika w subwooferze: 92mm
Średnica głośników w satelitach: 57mm
Zasilanie: 220V, 50Hz
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: subwoofer: 164 x 233 x 250 mm
satelity: 90 x 130 x 83 mm
Waga: 4kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: komplet (2+1)
Pilot: 1szt
Kable połączeniowe do głośników: 2szt
Kabel 2xRCA - miniJACK: 1szt
Antena: 1szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij