loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Głośniki 2.1 SVEN MS-307 40W USB, FM, BLUETOOTH
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:239,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: MS-307
 • Waga produktu: 3.1 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.1 SVEN MS-307

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.


.

OPIS PRODUKTU

SVEN MS-307 to prawdziwe centrum domowej rozrywki. Wyposażone są w moduł bluetooth, co oznacza, że można szybko i łatwo bez dodatkowych przewodów słuchać na nich muzyki ze smartphone'a, tabletu, laptopa czy innego urządzenia wyposażonego w bluetooth. Ponadto zestaw jest w stanie odtwarzać zawartość z karty SD czy pendrive. Dopełnieniem całości jest wbudowane radio FM, którego można słuchać niezależnie od tego czy komputer jest włączony czy wyłączony.
Elementy obudowy wykonane są z drewna (MDF) czyli materiału preferowanego przez miłośników wysokiej jakości dźwięku. Posiada alfanumeryczny wyświetlacz LED, wyciszanie, funkcję stand-by oraz wygodny pilot dzięki, któremu zrobimy wszystko bez wstawania z kanapy.

Cechy produktu:
- bezprzewodowa transmisja bluetooth
- wbudowana odtwarzacz audio z nośników pamięci
- wbudowane radio FM
- wyświetlacz alfanumeryczny LED
- złącza USB i slot na kartę pamięci
- zdalne sterowanie za pomocą pilota
- tryb MUTE, stand-by
- wykonane z drewna  i wysokiej jakości tworzywa sztucznego

 

Możliwości podłączeń:

 

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 40W
subwoofer: 20W
satelity: 20W (2 x 10W)
Zakres częstotliwości: subwoofer: 40-150 Hz
satelity: 150 - 20000 Hz
Średnica głośnika w subwooferze: 128mm
Średnica głośników w satelitach: 77mm
Zasilanie: 220V, 50Hz
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: subwoofer: 159 x 272 x 245 mm
satelity: 104 x 171 x 108 mm
Waga: 3,1kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: komplet (2+1)
Pilot: 1szt
Kabel 2xRCA - miniJACK: 1szt
Antena: 1szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij