loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Głośniki USB 2.0 SVEN 380 6W
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:84,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
99 szt.
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: 380
 • Waga produktu: 0.71 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.0 SVEN 380

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.OPIS PRODUKTU

SVEN 380 to multimedialny system głośników 2.0. Można podłączyć je do dowolnego źródła dźwięku wyposażonego w złącze miniJACK. Zasilane są za pomocą portu USB dlatego też nie wymagają żadnych dodatkowych zasilaczy. Z prawej strony aktywnego głośnika znajdziemy pokrętło do regulacji głośności. Zestaw posiada innowacyjne rozwiązanie - pasywną membranę, która ma za zadanie pogłębiać bas.

 

 

Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 6W (2x3)
Zakres częstotliwości: 90 – 20,000 Hz
Średnica głośnika niskotonowego: 45mm
Zasilanie: USB/DC 5V
Materiał wykonania: ABS plastik
Wymiary: 92 × 158 × 110 mm
Ekranowanie magnetyczne: tak
Waga: 0.71kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: 2szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij