loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
Głośniki SVEN MC-20 USB, FM, BLUETOOTH, OPTYK, 90W
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:449,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: Sven
 • Kod producenta: MC-20
 • Waga produktu: 7.5 kg
 • Gwarancja: 24 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godzin

Polecamy
 • Opis produktu

Głośniki 2.0 SVEN MC-20

SVEN to fińska marka założona w 1991 roku. Producent jest dumny ze swoich korzeni przez co ich produkty są wzorowane na skandynawskim stylu (połączenie białego i niebieskiego koloru, przede wszystkim opakowania). Marka SVEN zarejestrowana jest w ponad 50 krajach świata, głównie kraje wschodniej i północnej Europy oraz zachodniej i centralnej Azji. Głównym rynkiem marki SVEN jest rynek rosyjski w którym głośniki fińskiego producenta na równi konkurują z takimi producentami głośników komputerowych jak Microlab, Genius czy Edifier. Przez ponad 20 lat SVEN produkuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach spełniające najwyższe europejskie standardy, które zostały wielokrotnie uznane przez czołowych, niezależnych laboratoriach testowych. Wysoką jakość potwierdza:
- własny dział badań i rozwoju
- surowa kontrola jakości produkowanych produktów
- niski wskaźnik awarii
- nieustanne doskonalenie materiałów i komponentów.

Głównym motorem napędowym firmy są wysokiej jakości głośniki komputerowe. Warto nadmienić, że seria głośników ROYAL przez wielu została uznana jako najlepszy produkt w swojej klasie. Produkty SVEN otrzymały ponad 100 wyróżnień i nagród w różnych serwisach przez ekspertów z branży jak i badaniach konsumenckich. W 2015 roku otrzymały pierwsze miejsce w kategorii głośników komputerowych PC przyznane przez serwis ixbt.com (wygrywając z takimi producentami jak: Microlab, Edifier, Creative, Logitech, Razer czy Genius).

 


Wysoką jakość potwierdza sprzedaż głośników w Rosji. Na podstawie przeprowadzonych badań przez GFK (GfK SE – międzynarodowy koncern zajmujący się badaniem opinii publicznej założony w 1934 roku jako Gesellschaft für Konsumforschung w Norymberdze w Niemczech) w okresie od stycznia 2013 do stycznia 2014 głośniki SVEN były najczęściej wybierane przez konsumentów.

OPIS PRODUKTU


Nowy model fińskiej marki SVEN oznaczony symbolem MC-20 to ciekawa propozycja w segmencie komputerowych. Produkt charakteryzuje bogate wyposażenie w przystępnej cenie. Głośniki sprostają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Szeroki zakres częstotliwości (dolna granica to tylko 40Hz) jest w stanie zagwarantować intrygujące doznania akustyczne, usłyszysz i poczujesz realistyczny dźwięk, który tchnie życie w muzykę, filmy i gry. Dwa bass reflexy umiejscowione z przodu gwarantują głęboki bas, natomiast wysokie i średnie częstotliwości zapewniają naturalny i precyzyjny dźwięk. Ogólna moc głośników to aż 90W to zadowoli miłośników głośnych imprez :-). MC-20 to klasyczny design - drewniana obudowa, przednie panele wykończone w czarnym macie to wszystko nadaje produktowi elegancji.


W dolnej części aktywnego głośnika znajdziemy przyciski kontrolne,  wyświetlacz LCD oraz porty takie jak: USB, miniJACK oraz slot na kartę microSD. Model ten posiada dwa wejścia RCA oraz wejście optyczne, dzięki czemu podłączymy go do wszystkich nowoczesnych telewizorów, otrzymany w ten sposób dźwięk będzie krystalicznie czysty, bez żadnych zakłóćeń. Dodatkowymi funkcjami modelu jest radio FM z pamięcią stacji oraz bluetooth - przez niego będziemy mogli bezprzewodowo połączyć się z tabletem czy smartphonem (do 10m).

Główne cechy:
- bezprzewodowa transmisja za pomocą bluetooth
- wejście optyczne
- odtwarzanie muzyki z pendrive czy karty microSD
- wbudowane radio FM
- gniazdo słuchawkowe
- cyfrowy wyświetlacz
- bezprzewodowy pilot

Możliwości połączeń:


 

 

Opis pilota:Opis przedniego i tylnego panelu:


Specyfikacja produktu

Moc wyjściowa RMS: 90W (2 x 45W)
Zakres częstotliwości: 40-27000 Hz
Średnica głośnika wysokotonowego: 25mm
Średnica głośnika niskotonowego: 125mm 
Ekranowanie magnetyczne: tak
Zasilanie: 220V-230V, 50Hz
Rodzaje i ilość wejść: 2 wejścia 2RCA, 1 wejście optyczne
Pilot: tak
Bluetooth, zasięg: tak, do 10m na otwartej przestrzeni
Materiał wykonania: drewno MDF
Wymiary: 175 x 345 x 248 mm
Waga: 7,5kg

Zawartość opakowania i przesyłki

Głośnik SVEN: 2szt
Kabel 2RCA - mini-JACK (3.5mm): 1szt
Pilot: 1szt
Kabel audio: 1szt
Bateria AAA: 2szt
Antena: tak
Adapter 2RCA do miniJACK: 1szt
Kabel optyczny: 1szt
Dokumentacja: komplet
Dokument zakupu: paragon / faktura
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij