loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
 • Szukaj
SWANS HIVI M300 głosniki 240W
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:1999,99 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: SWANS HIVI
 • Model: M300
 • Waga produktu: 12.3 kg
 • Gwarancja: 36 miesięcy
 • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 24 godziny

Polecamy
 • Opis produktu

O firmie HiVi

Firma HIVI ACOUSTIC TECHNOLOGY CO. LTD. została założona w 1991 roku jako producent wysokiej jakości produktów audio (kina domowe, multimedialne głośniki, samochodowe głośniki, itp). Kompleks fabryki to 230 000 metrów kwadratowych na których znajduje się kompletny łańcuch produkcyjny. Wiele lat ciężkiej pracy zaowocowało uzyskaniem wielu wyróżnień, między innymi:  
- best of CES 2003
- the best of CES Ultimate Audio Finalist 2005
- od 2009 roku do chwili obecnej produkty HIVI SWANS otrzymały nagrodę ”CES Innovations Design and Engineering Awards” aż dziesięc razy

Linia produkcyjna HIVI SWANS korzysta z najbardziej znanego systemu testowania dźwięku B & K, wyposażona jest w komplet najnowocześniejszych urządzeń do produkcji audio, które są importowane z USA, Danii i Włoch, a system zarządzania jakością jest całkowicie kontrolowany przez komputer.

Muzyka to nie tylko dźwięk, to wyraz kultury i stylu życia.

Celem HIVI SWANS jest nie tylko zapewnienie jak najbardziej naturalnego i wiernego brzmienia, ale także kultury sposobu odsłuchu, który odzwierciedla czas i technologię dnia dzisiejszego.

O głośnikach HiVi M300

Seria głośników M200 producenta SWANS HIVI była od zawsze najlepszym modelem z gamy produktów multimedialnych tego producenta (ich produkcja trwa nieprzerwanie od wielu lat). M300 to zmodernizowana konstrukcja M200. Zastosowano w niej zaupełnie nowe, większe przetworniki a optymalny akustyczny projekt ma zachować tradycję i przynieść więcej przyjemności dla melomanów.  Głośnik wysokotonowy o średnicy 1,8 cala (28 mm) wykonany jets z włókna naturalnego, które gwarantuje jasne i wyraźne odtwarzanie wysokich tonów. Membrana głośnika niskotonowego 6,5 cala wykonana jest z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości i stosunku tłumienia. M300 wykorzystuje dwa cyfrowe układy wzmacniające Texas Instruments co zapewnia mocny bas z niewielkimi zniekształceniami nawet przy największej głośności. Cały system napędzany jest wzmacniaczami o mocy 240 W (120 W × 2). Mocny głęboki bas z łatwością obsłuży pomieszczenie o powierzchni nawet 25 m². Design głośników doda uroku dla każdego nowoczesnego pomieszczenia. Front głośników jest pochylony wykonany w macie z dwoma grubymi panelami z litego drewna. Ponadto do regulacji parametrów dźwięku służą gałki wykonane ze szczotkowanego aluminium. Zestaw głośników do źródła dźwięku możemy połączyć za pomocą złącza liniowego, coaxial oraz optycznego. Ponadto posiadają możliwość bezprzewodowego podłączenia za pomocą Bluetooth 4.0. Głośniki posiadają wejścia takie jak: złącze optyczne, coaxial, aux. Obydwa głośniki spinamy za sobą za pomocą wysokiej jakości kabla, który gwarantuje najwyższą jakość transmisji.

Interfejs: liniowy, bluetooth, optical, coaxial

Parametry techniczne:

Typ: głośniki dwudrożne o budowie 4th-order vented box system
Typ głośników: 6.5' niskotonowy, 1.1' wysokotonowy
Częstotliwość: 38Hz - 20kHz±3dB (Free Space)
Zniekształcenie: 68Hz - 20kHz≤1% (85dB/1m)
Wejścia: Aux, Bluetooth, Optical, Coaxial
Moc: 120W RMS/kanał, łącznie 240W
Crossover Frequency Point 3.0 kHz
Separacja: 65dB
SNR: >95dB (Unweighted)
Czułość wejścia: 350mv
Impedancja: 20kΩ
Maksymalny sygnał wejścia audio: 3000mV
Finish Black matte cabinet/ PVC
Wymiary: (W×D×H) 226×262×402 mm (8.9"×10.3"×15.8")
Waga: Master: 12.3 kg (27.1 lbs); Slave: 8.3 kg (18.3 lbs)
Gwarancja: 36 miesięcy
Dystrybucja: Polska, wysyłka z Polski

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij