loadingimg

Wczytuję dane...
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Conver
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:132,56 PLN
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN
Produkt dostępny!
9 szt.
  • Producent: D-LINK
  • Model: 099202
  • Kod producenta: DMC-F20SC-BXD
  • Waga produktu: 0.36 kg
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Przybliżony czas realizacji, dni robocze (Расчетное время доставки, дней Рабочая): 1-3 dni

Polecamy
  • Opis produktu
Gwarancja : 24 Producer product name : DMC-F20SC-BXD Typ produktu : Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module Waga netto : 0.30 Waga brutto : 0.36

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij